Ako vám vieme byť nápomocný?

Vhodnou kombináciu produktov spoločnosti Autodesk (AutoCAD, Autodesk Inventor, Autodesk Vault, Autodesk Fusion 360 atď) a našich viac ako 27 ročných skúseností vieme zastrešiť všetky oblasti v rámci CAD/CAM pracovného postupu od prvotného návrhu cez vytvorenie 2D/3D dokumentácie až po prepojenie s výrobou.

Každé riešenie je individuálne, a tak aj pristupujeme k požiadavkám a potrebám jednotlivých zákazníkov.

Jediné čo je  potreba je zadať svoj dopyt, a spoločne nájdeme odpovede.

Ako sme spolu s firmou Finley revolucionalizovali proces návrhu mostných konštrukcií

Efektívne konštruovanie priemyselných ventilátorov vo firme EDEL VENT

Aj vďaka aplikáciám od Autodesku si konštruktéri spoločnosti EDEL VENT dokážu poradiť so zmenami v zadaní na poslednú chvíľu.

Slovenská spoločnosť EDEL VENT navrhuje a vyrába špecializované priemyselné ventilátory. Už od založenia v roku 2004 dodávala – vtedy ešte v spolupráci s nemeckým partnerom – európskym zákazníkom viac ako 100 vysoko výkonných radiálnych ventilátorov ročne. Dnes už úplne samostatná firma s 18 zamestnancami využíva najmodernejšie softvérové technológie pre pokročilú konštrukciu ventilátorov a poskytuje aj komplexné služby pri ich dodaní, montáži diagnostike a servise. Venuje sa tiež navrhovaniu a realizácii oceľových konštrukcií, dopravníkov a dopravných systémov, odsávacích priestorov, potrubných trás či filtračných zariadení.

Kontaktujte nás, a dokážeme vám to.